Головні тренди в дизайні інтер'єру 2024

 

Стежити і слідувати за трендами можна навіть у сфері інтер’єру. Причини любити моду у кожного свої, але які виділяють психологи:

Слідувати актуальним трендам = полювати за емоціями

Багатьом із нас завжди потрібно відчувати приємні зміни. Та такі, щоб їх можна було побачити, помацати та відчути. Коли немає можливості часто подорожувати, змінювати кліматичну зону, роботу чи навіть житлову площу, то на допомогу приходить новий ремонт чи хоча б декор.

Відчуваємо зміни – отримуємо емоції – переконуємось у тому, що життя не стоїть на місці – поповнюємо життєвий ресурс.

Слідувати трендам = грати у захоплюючу гру, що поєднує людей.

Мода – невербальна мова, яка поєднує всіх, хто в ній зацікавлений. Вивчаючи тренди в дизайні інтер’єру 2023 року, ви легко зможете порозумітися з дизайнерами, відкриєте для себе нові бренди і познайомитеся з новими людьми.

Про значущість слідування трендам з’ясували. Тепер пропонуємо перейти до головного – що вже вважається антитрендом, що модно, і які ідеї незабаром стануть популярними.

Антитренди у дизайні інтер'єрів

 

1. Предмети інтер'єру та меблі з мас-маркетів

 

 Або речі з дешевих та неекологічних матеріалів. Вони швидко псуються та створюють непотрібні відходи – погано впливають на довкілля. Сучасний дизайн інтер’єру квартири в 2023 році передбачає раціональніший вибір речей, які будуть служити вам довгий час. Вони мають ставати благородно старими, а за необхідності легко відновлюватися.

2. Відкритий простір без грамотного зонування

 

Зараз у будинку хочеться відчувати більше спокою та усамітнення, тому спільні кухні з вітальнею починають поступово йти у минуле. Приміщенню потрібне грамотне зонування, щоб кожен член сім’ї міг знайти собі затишний куточок.

3. Монохромні, чорно-білі, чисто білі та повністю сірі інтер'єри

 

Холодні і бездушні рішення краще залишити в минулих днях. Дизайн інтер’єру в 2023 році диктує «теплі» тенденції – м’які відтінки, тепла енергія домашнього вогнища, спокій та ніжність.

Нехай у вашому інтер’єрі з’явиться глибокий і цікавіший колір, а не як тільки з купленої дитячої розмальовки.

4. Необдуманий підхід до освітлення

 

Занадто багато світла, холодне світло, одна люстра на всю кімнату з тьмяною лампочкою – всі ці помилки не прощає інтер’єр у новому 2023 році.

Світло це предмет окремого проектування. Неправильний підбір освітлення може позначитися на зорі, настрої та навіть біоритмах. Разом з іншими елементами інтер’єру світло допоможе створити правильну атмосферу в будинку.

5. Глянцеві поверхні в інтер'єрі квартири 2023

 

Особливо у кухонному гарнітурі. Цього року рекомендуємо відмовитися від великої кількості дзеркальних поверхонь, скла та металевих хромованих покриттях. Залишити «блиск» можна в інтер’єрних дзеркалах та лакованих меблів.